Делегація Програми розвитку ООН відвідала Чорнобильську АЕС PDF Печать E-mail

03.10.2018 - Делегація Програми розвитку ООН відвідала Чорнобильську АЕС

Делегація ПРООН на чолі з пані Оснат Лубрані, координатором системи ООН, координатором з гуманітарних питань і Постійним представником Програми розвитку ООН в Україні відвідала Чорнобильську АЕС з ознайомчим візитом. Візит відбувся у рамках офіційного відкриття Інформаційного центру “Чорнобиль: територія змін”, роботу якого координує Державне підприємство «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження».

Гості побували в оглядовому павільйоні нового безпечного конфайнмента та на майданчику будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2), де директор технічний (- головний інженер) ЧАЕС Андрій Білик ознайомив їх з деталями реалізації даних проектів, станом виконання робіт на поточний момент, а також дав відповіді на численні запитання щодо історії станції та Чорнобильської аварії, процесу подолання її наслідків, зокрема будівництва об'єкта “Укриття” й перетворення його на екологічно безпечну систему.

Пані Оснат Лубрані, залишаючи запис у книзі почесних гостей ЧАЕС , підкреслила, що глибоко вражена обсягами робіт та величчю технічних рішень, які наразі реалізуються на промисловому майданчику станцїї.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 91 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua