ЧАЕС продовжує ділитися досвідом з фахівцями TEPCO PDF Печать E-mail

03.12.2018 - ЧАЕС продовжує ділитися досвідом з фахівцями TEPCO

30 листопада відбувся черговий візит представників Токійської енергетичної компанії ТЕРСО на майданчик Чорнобильської АЕС. Делегацію очолив віце-президент ТЕРСО пан Шигеміцу Сузукі (Shigemitsu Suzuki).

Експерти компанії регулярно відвідують майданчик ЧАЕС. Японських атомників цікавить досвід ЧАЕС як в області подолання наслідків аварії, так і напрацювання у сфері зняття з експлуатації. У нас схожі проблеми і питання. Нагадаємо, що у 2011 році на АЕС Фукусіма сталася аварія, спричинена цунамі.

Наразі ТЕРСО займається зняттям з експлуатації власної станції — АЕС Фукусіма. Цього разу з метою вивчення приладів дистанційного маніпулювання, кранів, а також систем життєзабезпечення нового безпечного конфайнменту фахівці відвідали простір під аркою НБК.

    Читайте також на сайті ЧАЕС: Завершився черговий навчально-консультаційний курс для спеціалістів японської компанії ТЕРСО, що проходив на ЧАЕС 4-5 грудня поточного року.

Також під час візиту експерти провели нараду з вищим керівництвом ЧАЕС, де обмінялися досвідом вилучення ядерних і паливовмісних матеріалів і обговорили можливі шляхи їх приведення у контрольований стан. Крім того, гості відвідали об'єкти поводження з радіоактивними матеріалами, зокрема промисловий комплекс із поводження з твердими радіоактивними відходами.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 49 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua