Чорнобильську АЕС відвідали представники Комісії ядерного регулювання США PDF Печать E-mail

04.10.2018 - Чорнобильську АЕС відвідали представники Комісії ядерного регулювання США

3 жовтня Чорнобильську АЕС відвідали представники Комісії ядерного регулювання США на чолі з Комісіонером паном Стівеном Бернсом. Американських колег супроводжували голова Державної інспекції ядерного регулювання Григорій Плачков та співробітники ДІЯРУ.

Комісіонер та супроводжуючі його особи відвідали сховище відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2) і ознайомилися з технологіями поводження з відпрацьованим ядерним паливом та його зберігання, а також з технічними засобами, що забезпечуватимуть технологічний процес після введення СВЯП-2 в експлуатацію.

Також вони побували на майданчику будівництва нового безпечного конфайнмента та у просторі під аркою НБК. Гостей переважно цікавили подальші дії щодо існуючого “Укриття”, зокрема плани з демонтажу нестабільних конструкцій об'єкта та приведення його до стану екологічно безпечної системи. Крім того, гості відвідали колишнє місто-супутник ЧАЕС Прип'ять.

Ознайомчий візит відбувся в рамках Домовленості між Держатомрегулювання України та Комісією ядерного регулювання Сполучених Штатів Америки (КЯР США) щодо обміну технічною інформацією та співробітництва у сфері ядерної безпеки від 13 березня 2018 року.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 94 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua