На Чорнобильській АЕС відбулася нарада вищого керівництва за проектом СВЯП-2 PDF Печать E-mail

05.10.2017 - На Чорнобильській АЕС відбулася нарада вищого керівництва за проектом СВЯП-2

5 жовтня на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС відбулася нарада вищого керівництва за проектом СВЯП-2. В нараді взяли участь представники Департаменту ядерної безпеки ЄБРР Biнc Новак, Cтівeн Вайт, Олександр Славіс та Валерій Кулішенко, а також представники керівного складу компанії “Холтек”, яка є генеральним підрядником проекту. Чорнобильську АЕС на нараді представляли генеральний директор Ігор Грамоткін, головний інженер проекту підвищення безпеки Андрій Савін, заступник директора технічного Володимир Пєсков.

В ході наради, яка відбулась на майданчику будівництва нового сховища, було розглянуто стан справ щодо випробування обладнання СВЯП-2 та проведення комплексних "холодних" випробувань на об'єкті. Представники банку також побували безпосередньо у “гарячій” камері СВЯПу, де проводились випробування різального обладнання та копіюючих маніпуляторів.

Окрім того, учасники наради відвідали майданчик будівництва нового безпечного конфайнмента і переконалися у помітному прогресі перебігу проекту.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 89 гостей и 1 пользователь онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua