Триває проект «Собаки Чорнобиля» PDF Печать E-mail

06.06.2018 - Триває проект «Собаки Чорнобиля»

Почався черговий етап вивезення безпритульних тварин з промислового майданчика Чорнобильської АЕС, який відбувається у рамках 5-річного проекту «Собаки Чорнобиля» зі стерилізації та вакцинації собак Чорнобильської зони відчуження.

6 червня працівниками Фонду чистого майбутнього, Чорнобильської АЕС та компанії «НОВАРКА» з майданчика будівництва нового безпечного конфайнменту було вивезено ще 11 безпритульних собак. Усі собаки будуть щеплені та стерилізовані, певна частина з них буде вивезена в США для прийняття у сім'ї, їм буде знайдено постійні домівки.

Місія, яку виконує Фонд, носить виключно гуманітарний характер, тобто жодному з псів, які відловлюються на проммайданчику станції, не загрожує небезпека або знищення. Навпаки: молоде поголів'я буде вивезено з зони відчуження, решта псів після стерилізації та щеплення повернуться до екосистеми, з якої були вилучені. Мета проекту — шляхом стерилізації тварин зменшити їх популяцію природним шляхом, тим самим створити безпечніші умови для працівників Чорнобильської АЕС та зони відчуження.

Нагадємо, що проект вивезення собак з проммайданчика ЧАЕС розпочався наприкінці квітня 2018 року: 27 квітня було вивезено перші 12 цуценят. В цілому ж, Фонд планує вивезти з проммайданчика станції близько 200 цуценят для прийняття їх у сім'ї.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 209 гостей онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua