Засідання Ради головних інженерів на Чорнобильській АЕС PDF Печать E-mail

07.08.2018 - Засідання Ради головних інженерів на Чорнобильській АЕС

З 6 по 10 серпня на майданчиках ДСП «Чорнобильська АЕС» та ВП «Атомремонтсервіс» проходить чергове, 73 засідання Ради головних інженерів ДП «НАЕК«Енергоатом». У роботі Ради беруть участь технічні керівники відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом», а також представники проектних і науково-дослідних інститутів, інших установ і підприємств, пов'язаних з атомною енергетикою.

7 серпня в рамках засідання відбувся технічний тур на промисловий майданчик Чорнобильської АЕС для ознайомлення з досвідом зняття з експлуатації.

Учасники Ради ГІС отримали інформацію про хід робіт із виведення з експлуатації устаткування і систем, для чого відвідали блочний щит управління, машинний зал та інші приміщення в зоні суворого режиму. Крім того, фахівці атомних станцій України та суміжних підприємств ознайомилися з діяльністю ЧАЕС щодо поводження з РАВ та відвідали нові об'єкти ЧАЕС - завод з переробки рідких РАВ та промисловий комплекс з переробки твердих РАВ. Також учасники засідання ознайомилися з унікальним проектом - новим безпечним конфайнментом, змогли оцінити інженерні рішення цієї споруди.

В один із днів роботи Ради планується візит на завод із виготовлення металевих бочок і залізобетонних контейнерів для зберігання РАВ ЧАЕС, який знаходиться в м.Славутич.

Варто зазначити, що Рада головних інженерів є дієвим інструментом у вирішенні питань підвищення рівня безпеки та надійності експлуатації АЕС. Щоквартальні наради за участю наукових і проектних організацій дозволяють вирішувати стратегічні завдання, аналізувати поточний стан безпеки і планувати основні напрямки розвитку атомної енергетики України.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 85 гостей онлайн
Hosting Ukraine

 

Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua