Триває реализація проекта «Створення установки зі звільнення матеріалів від регулюючого контролю на ЧАЕС» PDF Печать E-mail

08.05.2019 - Триває реализація проекта «Створення установки зі звільнення матеріалів від регулюючого контролю на ЧАЕС»

Наприкінці квітня — початку травня 2019 року в місті Чорна Гора (Чехія ) відбулися заводські виробничі випробування (ЗВВ) обладнання для Чорнобильської АЕС. Випробування відбулися в рамках проекту U4.01/11 “Створення установки зі звільнення матеріалів від регулюючого контролю на ЧАЕС”.

Проектом передбачається розробка, виготовлення, поставка, монтаж і введення в експлуатацію обладнання для радіаційного контролю матеріалів на ЧАЕС, що утворюються при демонтажі обладнання.

Головною метою даних випробувань, які проходили у присутності представників замовника — Чорнобильської АЕС, — є підтвердження працездатності розробленого та виготовленого обладнання, його повної відповідності технічним специфікаціям проекту.

Випробування виконувалися за погодженою сторонами замовника та підрядника програмою. Як зазначив перший заступник генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда, який брав участь у ЗВВ, усі випробувальні роботи пройшли успішно, про що складено відповідні документи, підрядник проекту, фірма "VF, a.s" (Чехія), отримала дозвіл на поставку обладнання на ЧАЕС.

Відповідно до графіка проекту, поставка обладнання для установки зі звільнення матеріалів від регулюючого контролю розпочнеться в середині літа поточного року.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 88 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua