8 вересня у Славутичі відбулися щорічні змагання добровільних пожежних дружин ДСП ЧАЕС з пожежно-прикладних видів спорту PDF Печать E-mail

11.09.2017 - 8 вересня у Славутичі відбулися щорічні змагання добровільних пожежних дружин ДСП ЧАЕС з пожежно-прикладних видів спорту

У змаганнях взяли участь 10 команд, зокрема команди усіх цехів Чорнобильської АЕС та Державного підприємства «Управління із забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС». Традиційно команди змагалися у трьох дисциплінах: бойовому розгортанні, підйомі по штурмовій драбині та подоланню стометрової смуги перешкод.

У загальнокомандному заліку першість здобула команда цеху експлуатації об'єкта «Укриття» (НБК).

На другому місці команда електричного цеху. Трійку лідерів замикає команда цеху із поводження з радіоактивними відходами. У п'ятірку найсильніших також увійшли команди цеху теплових підземних комунікацій (4 загальнокомандне місце) і цеху теплової автоматики та вимірювань (5 місце).

В особистому заліку двічі відзначився працівник електричного цеху Євген Сосновий, який посів перше місце у підйомі по штурмовій драбині та третє місце у подоланні смуги перешкод. Дмитро Сосновий завоював третє місце у підйомі по штурмовій драбині, а працівники цеху експлуатації об'єкта «Укриття» (НБК) Сергій Абдурагімов і Роман Кучма — перше та друге місця відповідно у подоланні смуги перешкод.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 162 гостей онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua