Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні відвідала Чорнобильську АЕС PDF Печать E-mail

11.10.2017 - Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні відвідала Чорнобильську АЕС

11 жовтня Чорнобильську АЕС з неофіційним візитом відвідала Надзвичайний та Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович. Головна мета візиту полягала у отриманні інформації про стан виконання проектів будівництва нового безпечного конфайнмента (НБК) та сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2).

У рамках візиту Марі Йованович відвідала оглядовий павільйон НБК, проявивши великий інтерес до подробиць Чорнобильської катастрофи та подолання наслідків аварії на четвертому енергоблоці станції. На численні запитання пані Посла відповіли заступник директора технічного Чорнобильської АЕС Олександр Новіков та директор групи управління проектом SIP пан Оскар Макніл.

Хід реалізації проектів було обговорено підчас зустрічі між пані Йованович та представниками вищого керівництва ЧАЕС і Державного агентства з управляння зоною відчуження. Генеральний директор ЧАЕС Ігор Грамоткін зокрема підкреслив, що візит Марі Йованович на промисловий майданчик разом із членами власної родини є ще одним свідченням того, що американська держава не сумнівається в тому, наскільки підвищилася безпека станції останнім часом і як багато зроблено її колективом для подолання наслідків аварії 1986-го року.

В ході візиту гості також побували на блочному щиті управління, СВЯП-2 та місті Прип’ять.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 88 гостей и 1 пользователь онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua