Роботи по проекту нового безпечного конфайнменту йдуть у плановому режимі PDF Печать E-mail

15.09.2017 - Роботи по проекту нового безпечного конфайнменту йдуть у плановому режимі

Генеральний директор ДСП ЧАЕС Ігор Грамоткін у супроводі виконуючого обов'язки директора технічного Олександра Скомарохова, керівництва спільного підприємства «Новарка» та Групи управління проектами «План здійснення заходів з перетворення об'єкту «Укриття» в екологічно-безпечну систему» зробили черговий обхід робочої зони нового безпечного конфайнменту.

Керівники переконалися, що роботи по проекту знаходяться у завершальній стадії: загальнобудівельні роботи практично завершені, триває монтаж основних систем, виконуються підготовчі роботи і випробування системи основних кранів, завершуються роботи по зовнішній і внутрішній обшивці, триває монтаж герметизуючої мембрани.

Активні роботи ведуться як всередині, так і зовні технологічної будівлі і в допоміжних приміщеннях. В першу чергу, це монтажні роботи різних систем.

Крім цього, виконуються роботи по влаштуванню зовнішнього і внутрішнього простору НБК.

Всі роботи повинні бути завершені до грудня 2017 року — моменту введення нового безпечного конфайнменту в експлуатацію. У ці ж дні в Україні пройде чергове засідання Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття», де Європейський банк реконструкції і розвитку, а також замовник — ДСП «Чорнобильська АЕС» — доповідатимуть представникам країн-донорів про стан виконання цього масштабного проекту.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 87 гостей и 1 пользователь онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua