День вишиванки на ЧАЕС PDF Печать E-mail

17.05.2019 - День вишиванки на ЧАЕС

У третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Втім, наразі це вже не суто українське свято — за даними ЗМІ у 2019 році цей день святкували у 127 країнах світу.

Історія української вишиванки налічує близько тисячі років. Традиція її носіння ріднить її з традиціями інших слов'янських народів, до національних костюмів яких також входять вишиті сорочки з орнаментом. Вишиванка протягом багатьох століть використовувалася українцями у повсякденному одязі, але водночас сприймалася як оберіг — символ здоров'я та краси.

Чорнобильська АЕС вже традиційно долучилася до всесвітнього руху «Вдягни вишиванку». 16 травня понад вісімдесят працівників станції, включаючи представників адміністрації ЧАЕС та профспілки, зібралися у вишиванках біля адміністративно-побутового корпусу на промисловому майданчику, а також у офісі ЧАЕС у місті Славутич.

Деякі працівники, яким робочий графік не дозволив взяти участь у загальній зустрічі, влаштували окремі флеш-моби на робочих місцях. Ідейним натхненником акції, як і у минулі роки, став заступник директора технічного Олександр Новіков.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 118 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua