Візит делегації TEPCO PDF Печать E-mail

20.06.2018 - Візит делегації TEPCO

20-21 червня на Чорнобильській АЕС працює делегація Токійської електроенергетичної компанії (TEPCO), що відома як оператор АЕС Фукусіма у Японії.

До складу делегації входить вище представництво Комітету з моніторингу ядерних реформ TEPCO. Комітет був створений світовими та національними експертами після аварії на АЕС Фукусіми у якості консультативного органу ради директорів ТЕРСО. Комітет контролює та консультує діяльність компанії з метою досягнення «Безпечного мислення», «Технологій» та «Соціального спілкування».

Японські фахівці прибули на Чорнобильську АЕС для вивчення досвіду стабільної та безпечної роботи на стадії зняття з експлуатації. Протягом дня та на нараді з вищим керівництвом Чорнобильської АЕС були обговорені питання культури ядерної безпеки, технічних ресурсів ЧАЕС, управління людським капіталом, аварійного реагування та інструментів комунікації з населенням. Під час візиту члени Комітету відвідали також ключові об'єкти Чорнобильської АЕС: сховище відпрацьованого ядерного палива №2 та новий безпечний конфайнмент.

Робота делегації буде продовжена у другий день візиту, 21 червня, на майданчику навчально-тренувального центру ЧАЕС у місті Славутич.  

Взагалі у рамках візиту в Україну члени Комітету відвідали Хмельницьку АЕС, провели робочі зустрічі у офісі НАЕК «Енергоатом» та Державного агентства України з управління зоною відчуження у місті Київ, а також відвідали місто Чорнобиль.

(источник: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 54 гостей и 2 пользователей онлайн
Hosting Ukraine

 

Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua