Тренінг з управління роботом-маніпулятором BROKK-180 PDF Печать E-mail

20.09.2017 - Тренінг з управління роботом-маніпулятором BROKK-180

У вересні на Чорнобильській АЕС пройшов тренінг з технічного обслуговування та ремонту маніпуляторів BROKK.

Навчання пройшли спеціалісти Цеху поводження з радіоактивними відходами (далі: ЦПРВ) на базі Промислового комплексу з поводження з твердими радіоактивними відходами (далі: ПКПТРВ).

Експертами виступили два спеціалісти бельгійської компанії Текнубе́ль (англ.: Tecnubel). Тренінг проводився за повного фінансування урядового фонду Бельгії.

Навчання розпочалося з теоретичної частини. Експерти розповіли представникам ЦПРВ про основні системи BROKK-180 та ознаки, за якими можна визначити його поломки.

У другий день розпочалася практична частина навчання. На базі BROKK-180, встановленого у ПКПТРВ, експерти наочно показали основні елементи управління маніпулятора і розповіли про його «слабкі місця».

В останній день навчання продовжилися практичні заняття. У рамках однієї із задач персоналові ЦПРВ потрібно було знайти і усунути навмисно створену експертами поломку у системі BROKK-180.

Експерти визнали тренінг успішним та відзначили, що рівень підготовки персоналу, а саме з питань безпеки і управління маніпулятором BROKK, на високому рівні. За підсумками навчання було вирішено продовжити співпрацю з компанією Текнубе́ль у даному напрямку. Зараз розглядається можливість проведення серії тренінгів уже у 2018 році.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 87 гостей и 1 пользователь онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua