Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля PDF Печать E-mail

21.02.2019 - Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність
Реконструкція частини машинного залу I черги Чорнобильської АЕС для створення сховища високоактивних відходів, призначеного для зберігання твердих радіоактивних високоактивних відходів, що утворюються при знятті з експлуатації енергоблоків ДСП «Чорнобильська АЕС», експлуатації СВЯП-2, перетворенні об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. Планова діяльність «Реконструкція частини машинного залу I черги Чорнобильської АЕС для створення сховища високоактивних відходів» належить до першої категорії видів планової діяльності.
Реалізація планованої діяльності буде проходити на існуючому промисловому майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС», який розташований на півночі Іванківського району Київської області у центральній частині зони відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення.

2. Суб’єкт господарювання
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС», код ЄДРПУ 14310862; 07100, Київська обл., м. Славутич, а/с 11, факс: (04579) 2-56-70, в.о. генерального директора Сейда Валерій Олександрович.

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення
Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , тел.: (044) 206-31-40, контактна особа – Шимкус Марина Олександрівна.

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля
Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038-VI від 17.02.2011, «Порядок виконання підготовчих та будівельних робіт», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466.

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань
Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.
Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань з внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
Громадські слухання (перші) відбудуться 15.04.2019 о 12 годині в приміщенні інформаційно-просвітницького Орхуського центру Міністерства екології та природних ресурсів України, за адресою 03035, м. Київ, вул. Митрополита Липківського, 35.

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності
Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , тел.: (044) 206-20-89, контактна особа – Шимкус Марина Олександрівна.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій
Міністерство екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, відділ оцінки впливу на довкілля, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , тел. (044) 206-20-89, контактна особа – Шимкус Марина Олександрівна.
Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 562 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

ДСП «Чорнобильська АЕС», 07100, Київська область, м. Славутич, вул. 77-ї Гвардійської дивізії, буд. 7/1.

Ознайомитись зі звітом можна з 25.02.2019 з 9.00 до 16.00.

Контактна особа – Солдатова Наталя Юріївна (тел. 04593-4-28-53)

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 105 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua