Розвиток системи електронного документообігу на ЧАЕС PDF Печать E-mail

21.06.2018 - Розвиток системи електронного документообігу на ЧАЕС

У червні 2018 року персонал Відділу інформаційних технологій та обчислювальних систем Чорнобильської АЕС провів робочу зустріч з представниками компанії «Інтекресі Бейз», яка є лідером України у розробці та впровадженні ЕСМ-систем.

ЕСМ-система — це програмне забезпечення для управління корпоративним контентом, електронна система документообігу. Компанія «Інтекресі Бейз» є основним розробником системи електронного документообігу Мегаполіс.DocNet.

Протягом зустрічі обговорювалися питання подальшої взаємовигідної співпраці у сфері розвитку системи Мегаполіс.DocNet як на ЧАЕС, так і на інших підприємствах, що знаходяться під керівництвом Державного агентства України з управління зоною відчуження. Крім цього, спеціалістам ДСП ЧАЕС було представлено інноваційні рішення у сфері безпеки та криптозахисту, розроблені компанією «Інтекресі Бейз».

Результатом зустрічі стала домовленість про взаємовигідне партнерське співробітництво між «Інтекресі Бейз» та ДСП ЧАЕС, що дозволить отримувати юридичні консультації від «Інтекресі Бейз» у питаннях використання електронних цифрових підписів, а також дозволить провести міграцію Мегаполіс.DocNet на оновлену версію платформи. Окрім цього отримано згоду для ознайомлення, тестування та випробування для потреб Чорнобильської АЕС програмних продуктів «Інтекресі Бейз» для автоматизації бізнес-процесів.

(источник: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 55 гостей и 2 пользователей онлайн
Hosting Ukraine

 

Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua