Міжнародна науково-практична конференція «Перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему: досвід, проблеми та шляхи вирішення» PDF Печать E-mail

21.08.2018 - Міжнародна науково-практична конференція «Перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему: досвід, проблеми та шляхи вирішення»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему: досвід, проблеми та шляхи вирішення», що відбудеться 27–28 листопада 2018 р. у м. Києві (Україна).

Конференція проводиться з метою вибору перспективних науково та економічно обґрунтованих шляхів вирішення проблем перетворення об’єкта «Укриття» на етапі після введення в експлуатацію Нового безпечного конфайнмента.

26 листопада 2018 року учасникам конференції надається можливість відвідати об’єкти Чорнобильської АЕС, а саме: оглядовий майданчик Нового безпечного конфайнмента, простір під новим безпечним конфайнментом, завод з переробки рідких радіоактивних відходів та промисловий комплексу з поводження з твердими радіоактивними відходами. Поїздка здійснюватиметься відповідно до вимог Порядку відвідування громадянами України, іноземними делегаціями та іноземцями зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення. У разі бажання взяти участь у технічному візиті на Чорнобильську АЕС, учасникам до 01 листопада 2018 року необхідно заповнити спеціальну заявочну форму на сайті конференції www.sof2018.dazv.gov.uа, в якій відмітити пункт «участь у технічному візиті» та діяти відповідно до отриманої на ваш e-mail інструкції.

Детальну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті конференції: www.sof2018.dazv.gov.ua.
Реєстрація на конференцію відкрита до 01.11.2018.

Тези доповідей приймаються до 01.11.2018 на електронну адресу оргкомітету: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Доповіді приймаються до 10.11.2018 на електронну адресу оргкомітету: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Контактні особи та телефони оргкомітету:
- Матаков Станіслав Анатолійович : +38(044)5948240 ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript );
- Вербило Марія Олексіївна: +38 (044)5948240 ( Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ).

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі конференції.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 72 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua