ІІ Міжнародна конференція INUDECO PDF Печать E-mail

22.02.2017 - ІІ Міжнародна конференція INUDECO

З 25 по 27 квітня у місті Славутич пройде ІІ Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об'єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища».

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та поводження з радіоактивно відходами та відпрацьованим ядерним паливом.

У контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія) викликами сьогодення є реінтеграція територій та соціальна адаптація постраждалих осіб, відновлення навколишнього середовища.

Представникам державного та приватного секторів, неурядових та наукових організацій буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях із наступної тематики:

— Досвід ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему.
— Зняття з експлуатації атомних електростанцій, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом.
— Реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення у зв'язку з припиненням експлуатації містоутворюючих підприємств.
— Аварійне реагування на об’єктах критичної інфраструктури.
— Інформаційні технології підтримки зняття з експлуатації АЕС.
— Технології розумного міста у XXI столітті.
— Екологічні проблеми сталого розвитку та збереження навколишнього середовища. 12-й Славутицький екофорум.

Детальну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті конференції www.inudeco.pro. Офіційні мови конференції: українська, російська та англійська. За підсумками конференції видається збірник матеріалів.

Заявка на участь та тексти доповідей приймаються до 10 квітня 2017. Форма для реєстрації тут.

Контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 2-10-90, +38 050 900-94-74.

(источник: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 89 гостей и 2 пользователей онлайн
Яндекс.Метрика
Hosting Ukraine

 

 

 

Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua