З Днем енергетика! PDF Печать E-mail

22.12.2017 - З Днем енергетика!

Шановні колеги, від щирого серця вітаю вас із нашим професійним святом — Днем енергетика!

Енергетика — унікальна галузь, яка кожен день забезпечує своєю продукцією всіх без винятку громадян країни. Будь-який збій, будь-який недолік в нашій роботі негайно позначиться на всіх галузях господарства країни, негайно буде помічений усіма, хто щодня споживає продукцію нашої галузі.

І навіть в своє професійне свято багато енергетики будуть приймати привітання на робочому місці.

У нас є право на це свято, є вагомі підстави пишатися своїми досягненнями. 40 років тому саме з Чорнобильської АЕС почалася атомна ера в українській енергетиці. Сьогодні ми знову першопрохідці — адже першими вступили на етап зняття АЕС з експлуатації, виконуючи закономірну й важливу частину життєвого циклу будь-якої АЕС. Наш досвід, наші знання, наші навички стануть значною часткої у національній скарбниці безпечного виведення атомних блоків з експлуатації.

Ми всі пишаємося своєю причетністю до справи, що об'єднує найнадійніших людей, професіоналів вищого класу, на плечах яких лежить величезна відповідальність за безпеку країни, за зростання її промислового потенціалу та  за підтримку іміджу енергетичної держави.

У цей святковий день дозвольте побажати всім працівникам, ветеранам і молодому поколінню безаварійної роботи, економічної стабільності та упевненості в своїх силах, успішного завершення всіх починів в справі розвитку і модернізації енергетичної галузі.

Міцного здоров'я, благополуччя вам і вашим сім'ям!

Зі святом вас! З Днем енергетика!

Генеральний директор ДСП ЧАЕС

Ігор Грамоткін

(источник: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 248 гостей онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua