З Днем енергетика! PDF Печать E-mail

22.12.2018 - З Днем енергетика!

Дорогі друзі, колеги!

Від щирого серця вітаю вас із нашим професійним святом – Днем енергетика!

Українська атомна енергетика почалася з нашої з вами станції. І нехай доля колективу склалася так, що нам довелося увійти в завершальну стадію енергетичного виробництва – зняття з експлуатації, незважаючи ні на що ми були, є і залишатимемось енергетиками! Як і протягом попередніх десятиліть, ми лишаємось членами дружньої сім’ї атомників, професіоналами, чия праця необхідна підприємству, місту, галузі, країні.

Ми з вами завжди пам’ятаємо, що за процесом зняття Чорнобильської АЕС із експлуатації та перетворення об’єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему стежить увесь світ.

Особливі слова подяки хочеться висловити ветеранам, які залишались вірними Чорнобильській АЕС і своєму професійному обов’язку в найважчі часи, людям, чия праця покладена у фундамент сьогоднішньої безпеки, чий досвід допомагає в роботі молодим співробітникам. Станція починалася з вас, шановні ветерани. Ви підготували собі гідну зміну, яка достойно тримає професійну планку, демонструє значущість професії енергетика.

Також я хочу подякувати нашим колегам-атомникам і нашим партнерам, які багато років надають нам підтримку та високий рівень довіри. Ми дуже цінуємо наші відносини і співпрацю!

Майже чверть століття Чорнобильська АЕС несла в домівки людей світло й тепло. Сьогодні ми виробляємо не менш важливу річ – безпеку! І я бажаю всім працівникам ЧАЕС і всім нашим друзям безпечних і світлих днів, а також тепла не тільки в оселях, а й у житті та серцях!

Міцного здоров’я, добробуту, щастя і злагоди вам і вашим родинам! Нехай вас ніколи не лишає оптимізм!

В.о.генерального директора
В.О.Сейда

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 53 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua