Міжнародна конференція INUDECO 2019 PDF Печать E-mail

25.04.2019 - Міжнародна конференція INUDECO 2019

25 квітня в рамках заходів до 33-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС розпочала роботу ІV Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2019.

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища.

Учасниками конференції стали 150 представників з України, Норвегії, Данії, Франції, Іспанії та Японії.

З вітальним словом до учасників звернувся перший заступник генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда. Ключовими спікерами на відкритті конференції стали перший заступник голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Олег Насвіт; міський голова Славутича Юрій Фомічев; директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАН України Анатолій Носовський; старший науковий співробітник Інституту енергетичних технологій, керівник проекту «Створення центру візуалізації зняття з експлуатації ЧАЕС» Нільс Крістіан Марк (Норвегія); Марк Железняк та Шігеказу Хірао з Університету Фукусіми (Японія).

Під час першого засідання розглядались питання науково-технічного супроводу діяльності на майданчику Чорнобильської АЕС; використання VR для моделювання в реальному часі при розрахунку і візуалізації дози в рамках планування виведення з експлуатації ЧАЕС; атмосферної дисперсії радіонуклідів після аварії на АЕС «Фукушіма дай-ічі» і багато інших.

Завершився перший день роботи конференції технічним туром об’єктами Чорнобильської АЕС. Учасники отримали можливість відвідати виробничі приміщення станції та особисто ознайомитися із ходом робіт зі зняття енергоблоків ЧАЕС з експлуатації.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 71 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua