Чорнобильська АЕС та ДАЗВ представляють Київську область на Першому Форумі регіонів України та Білорусі PDF Печать E-mail

25.11.2018 - Чорнобильська АЕС та ДАЗВ представляють Київську область на Першому Форумі регіонів України та Білорусі

25-26 жовтня в м.Гомель проводиться Перший Форум регіонів України та Білорусі, основною метою якого є представлення економічного потенціалу України та Республіки Білорусь. На цьому масштабному заході, проведення якого зайняло площу близько 9000 кв.м., свої професійні напрацювання презентують понад 150 підприємств, 57 з яких - представляють 15 українських регіонів і 96 - промисловість Білорусі. Українська делегація складається з 385 чоловік, з яких 180 - офіційні особи і понад 200 - бізнесмени та підприємці.

Від Київської області зі своїми стендами участь приймають Державне агентство України з управління зоною відчуження та Чорнобильська АЕС, Агентство Регіонального Розвитку та кілька інших організацій.

Технологічний виставковий стенд ДАЗВ та ЧАЕС ілюструє досягнення України в сфері подолання наслідків аварії на ЧАЕС та перетворення об'єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему.

Наше підприємство на цьому заході допомагає демонструвати, що Україна багато років виробляє не тільки продукцію, але й безпеку, і зміна ситуації на майданчику ЧАЕС та в зоні відчуження - краще тому підтвердження.

Захід, організований на найвищому рівні, включає в себе проведення тематичних конференцій галузевих відомств (промисловість, сільське господарство, транспорт, туризм та інші), консультативну раду ділового співробітництва, виставку-ярмарок продукції обох країн. На форумі планується підписання великого пакета експортних контрактів — на десятки мільйонів доларів, а також міждержавних, міжрегіональних і комерційних договорів.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 109 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua