Міжнародна конференція з перетворення об'єкта «Укриття» PDF Печать E-mail

27.11.2018 - Міжнародна конференція з перетворення об'єкта «Укриття»

Напередодні 32-ї річниці завершення будівництва об'єкта «Укриття» на Чорнобильській АЕС розпочалася Міжнародна науково-практична конференція, на меті якої обговорити актуальні питання щодо перетворення «Укриття» на екологічно безпечну систему.

Після введення в експлуатацію НБК, яке очікується наступного року, розпочнеться демонтаж нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття». Ці роботи планується завершити до 2023 року.

Дані обставини вимагають вже зараз приступити до деталізації довгострокових заходів щодо перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему, що, власне, і є головним завданням конференції.

Засідання відкрив виконуючий обов'язки генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда та перший заступник Голови ДАЗВ Олег Насвіт. У роботі конференції беруть участь представники Чорнобильської АЕС, ДАЗВ, Державної інспекції ядерного регулювання, громадських і науково-дослідних установ та інститутів України і світу.

    Читайте також: Проект перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему

У рамках засідання на ЧАЕС були розглянуті концептуальні рішення щодо демонтажу нестабільних конструкцій об’єкта «Укриття», проаналізована ефективність протирадіаційного захисту в ближній зоні НБК, представлені матеріали досліджень лавооподібних паливовмісних матеріалів та інші спеціалізовані доповіді.

Учасники також відвідали об'єкти Чорнобильської АЕС, розташовані на промисловому майданчику станції, і отримали детальну інформацію про їх роботу.

28 листопада конференція продовжиться у Києві.

(джерело: chnpp.gov.ua)

 
Сейчас 31 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua