Далі буде… PDF Печать E-mail

Благодійна виставка-продаж картин Віктора Одиниці

Шановно запрошуємо усіх охочих відвідати виставку-продаж картин «Далі буде…» славутичанина Віктора Одиниці. Виставка проходитиме у Краєзнавчому музеї міста з 01 по 25 червня 2017 року в рамках заходів програми святкування 30-річчя міста Славутича. Вхід вільний.

Це перша виставка Віктора Одиниці, хоча за неповних два роки його роботи вже розлетілись до Вроцлава, Києва, Запоріжжя, Сум та інших міст України.

Головна тема виставки – захоплення гармонією і досконалістю природи, яка нас оточує. Тому головний жанр – емоційно забарвлений натюрморт та пейзаж. Позитивна емоційність картин – щедрого сонця,  замріяних річок, дерев та квітів – все викликає в душі особливі почуття, відмінний настрій.

Віктор Одиниця ще знаходиться в пошуках свого стилю. Саме тому роботи виконані в різних живописних техніках, деякі роботи є репліками до відомих картин. Але в кожну картину Віктор вкладає власний погляд та почуття.

Частина коштів від продажу картин буде направлено для подальшої реабілітації та адаптації до нових умов життя двадцятидвохрічного славутичанина, старшого лейтенанта морської піхоти ЗСУ Бобчинця Олексія.

У березні цього року, при виконанні бойового завдання у зоні проведення АТО, Олексій підірвався на протипіхотній міні. Після тяжкого лікування він залишився без лівої нижньої кінцівки. Зараз Олексій проходить реабілітацію і готується до протезування.

Усі, хто хоче підтримати Олексія у його прагненні повернутися до повноцінного життя та придбаватимуть картини, мають перерахувати 20 відсотків від вартості картини на картку Олексія – Приватбанк 4149 4978 4110 9814.

Далі буде…

 
Сейчас 219 гостей онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua