Добро пожаловать на Блог SlavBoard - лучшее место для творческих людей, желающих высказать свои мысли вслух.
Четверг, 20 Январь 2022
Размер текста
   

На численні прохання Фіксики знову завітають до Славутича з Фікси Шоу «Як ДімДімич став Фіксиком» — 16 березня о 18:00 в Кіноконцертному комплексі (пр. Дружби народів, 9)!

НайХІТовіша ліцензійна вистава від творців мультсеріалу!

✔ 20-22 лютого 2019 року в рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі вперше відбудуться Дні популяризації економічного розвитку.

В рамках проведення Днів популяризації економічного розвитку відбудуться соціологічні та маркетингові дослідження, семінари-тренінги, бізнес-змагання для учнів, ділові бізнес-ігри для учнів та працівників бюджетних установ та 3-й Форум підприємців міста Славутича та Чернігівського регіону.

✔ І етап. До 07 лютого учасники подають на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com заявку на участь, опис бізнес-проекту (текстову частину в Word). Презентацію Microsoft PowerPoint надсилати не потрібно.

✔ II етап. Цей етап відбудеться 20 лютотго і включає оцінку бізнес-проектів журі на підставі публічного захисту у КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

04 – 14 січня 2019 року в Офісі підтримки громадських ініціатив ГО «Добросусіди» організовує благодійну барахолку «Різдвяне чудо».  

Мета - ми будемо збирати кошти для співробітниці дитсадка № 6 «Крунк» Наталії Мойсієнко. Гроші їй потрібні терміново, адже це рак. Операція у Наташі вже позаду, але попереду ще хіміотерапія. Нагадуємо реквізити рахунку 5168 7551 1297 8644 ПриватБанк Мойсієнко Наталія Василівна.

Запрошуємо до участі у бізнес-змаганнях «Славутич-розвиток» осіб віком 14-17 років!

Бізнес-змагання відбудуться у грудні 2018 – лютому 2019 року.  До участі у бізнес-змаганнях запрошуються команди-учасники (далі – учасник) з 1-3 осіб віком 14-17 років (учні 9-11 класів або вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів).

06 грудня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з реалізації міської цільової Програми «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки», де були оголошені результати голосування за проекти Бюджету участі у 2018 році.

Всього до розгляду надійшло 26 проектів (загальна сума 4 456 181 грн.), в т.ч. 13 малих проектів (до 100 тис. грн.) та 13 великих проектів (до 300 тис. грн.). До голосування допущено 22 проекти, в т. ч. 12 малих проектів та 10 великих проектів.

Бюджет участі: голосування стартує з 12 листопада. Пропонуємо ознайомитися із змістом проектів

Шановні славутичани! Славутицька міська рада 22 червня 2018 року затвердила міську цільову програму «Громадський бюджет участі міста Славутича на 2016-2020 роки» у новій редакції. Програма має на меті сприяти удосконаленню діалогу між органами місцевого самоврядування м. Славутич з жителями, які проживають у межах м. Славутич, створювати умови для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розроблення та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури м.Славутич та добробуту його жителів.

КП «Агентство регіонального розвитку» запускає у тестовому режимі новий веб-сайт http://investslavutych.arr.in.ua. Це сайт-супутник основного ресурсу Агентства http://arr.in.ua  і доповнення до сайту із Базою орендних площ http://rent.arr.in.ua

На новому порталі: ...

Фестиваль Чорнобилінг об’єднає мандрівників, авантюристів, фанатів урбексу, мистецтва та фотографії, любителів пост апокаліптичного світу та гео-кешингу у самому серці найвідомішого місця – Чорнобилі та Києві, Україна.

Основна сцена, з її міжнародною атмосферою, цього року розміщуватиметься у Києві, на ВДНГ, де ви також матимете змогу відвідати підземну пост апокаліптичну локацію, адже цього разу фестиваль проходитиме у співпраці із командою пост апокаліптичного фестивалю THE PIT. Це буде вдалий мікс цікавих семінарів, різноманітних заходів та розваг, фестиваль «Чорнобилінг» прийматиме більше 15 українських рок-, метал-, електронік-гуртів, а також, відомий словацький інді-гурт «Billy Barman». Окрім цього незвичного підземного місця з його анти-казино, танцполом, та храмом, відвідувачі зможуть прийняти участь у різних конкурсах, постріляти в тирі, розважитись на атракціонах, взяти участь у гео-кешингу чи спробувати екстремальні види спорту. Всередині павільйону на відвідувачів очікуватиме велика сцена, де виступатимуть різні гурти протягом усього дня. Будуть присутні окремі локації відведені під лекторії, зони чіл ауту, кінотеатр, тощо.

Дитяча технічна студія запрошує дітей та дорослих взяти участь у благодійній акції «Дитяча барахолка». Акція відбудеться 04 серпня 2018 року з 15:00 до 19:00 на дитячому майданчику напроти будинку за адресою Ризький квартал, 7.

Діти і дорослі зможуть продати, купити або обмінятися іграшками / книжками / журналами / гаджетами / відео іграми та ін.

Сейчас 121 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua