Міська програма «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2016-2020 роки»: подано 42 проекти на загальну суму 4 792 667 грн.

До уваги мешканців міста та авторів проектів програми Бюджету міських ініціатив! Офіс підтримки громадських ініціатив повідомляє про те, що етап подання проектів завершено 29.09.2017 р. Подано 42 проекти (30 – великих, 12 – малих) на загальну суму 4 792 667 грн. Всі охочі мають змогу ознайомитись зі змістом запропонованих проектів, які перейшли на стадію розгляду робочою групою на веб-сайті https://gromada.slav.gov.ua

Авторам проектів необхідно активно продовжувати рекламну кампанію своїх проектів, збільшуючи шанси на виграш. Небайдужі мешканці, ретельно вивчивши мету кожного проекту, зможуть віддати свій голос лише за один з проектів. Зробити це можна буде на Платформі «Громадський проект» або безпосередньо в одному з трьох пунктів для голосування з 13 листопада по 01 грудня 2017 року.  

Наразі пропонуємо славутичанам ретельно вивчити ідеї розвитку міста для подальшого визначення переможців, завітавши на веб-сайті https://gromada.slav.gov.ua

З усіх запитань щодо Громадського бюджету розвитку можна зателефонувати до Офісу підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку»: 2-22-50, 2-10-90 Арина Старовойтова, Олена Вялько, Анна Мороз.

Старовойтова Арина

Сейчас 84 гостей и 7 пользователей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua