Фестиваль Чорнобилінг об’єднає мандрівників, авантюристів, фанатів урбексу, мистецтва та фотографії, любителів пост апокаліптичного світу та гео-кешингу у самому серці найвідомішого місця – Чорнобилі та Києві, Україна.

Основна сцена, з її міжнародною атмосферою, цього року розміщуватиметься у Києві, на ВДНГ, де ви також матимете змогу відвідати підземну пост апокаліптичну локацію, адже цього разу фестиваль проходитиме у співпраці із командою пост апокаліптичного фестивалю THE PIT. Це буде вдалий мікс цікавих семінарів, різноманітних заходів та розваг, фестиваль «Чорнобилінг» прийматиме більше 15 українських рок-, метал-, електронік-гуртів, а також, відомий словацький інді-гурт «Billy Barman». Окрім цього незвичного підземного місця з його анти-казино, танцполом, та храмом, відвідувачі зможуть прийняти участь у різних конкурсах, постріляти в тирі, розважитись на атракціонах, взяти участь у гео-кешингу чи спробувати екстремальні види спорту. Всередині павільйону на відвідувачів очікуватиме велика сцена, де виступатимуть різні гурти протягом усього дня. Будуть присутні окремі локації відведені під лекторії, зони чіл ауту, кінотеатр, тощо.

Фестиваль має благодійну мету, а його ідея є набагато глибшою, ніж просто об’єднання ентузіастів. Організатори передадуть усі кошти, вилучені протягом фестивалю літнім людям, поселенцям, які, не зважаючи на застереження та рекомендації, вирішили не покидати своїх домівок у Чорнобильській зоні відчудження. Частину коштів буде направлено на організацію дитячої програми у м. Славутичі для створення свята дітям у їх перший шкільний день.

Більш детальна інформація про фестиваль на сайті  www.chernobyling.com.

Для тих хто, хоче долучитися до фестивалю у місті Києві 01 вересня, є можливість платного трансферу з міста Славутича. Від’їзд зі Славутича 01 вересня о 9.30 від «Старого Таллінна», орієнтовний від’їзд з Києва 01 вересня о 22.30. Попередній запис на трансфер за телефоном 2-22-50, 050 353 11 35, контактні особи – Олена, Марина.

До уваги славутичан! Безкоштовна дитяча програма фестивалю Чернобилінг проходитиме 03 вересня 2018 року у парку м. Славутича.  Орієнтовний розклад дитячої програми:
14.00-16.00, міський парк, Гео-кешинг гра «Казки» - туристична гра із застосуванням навігаційних супутникових систем.
14.00-16.00, міський парк, Художня майстерня - живопис на паркані біля недобудованого готелю «Вікторія» спільно із відомим художником з Великої Британії Чарлі Сутклфф (Charlie Sutcliffe).
16.00-18.00, міський парк, Дитяча дискотека під відкритим небом за участі ді-джея від фестивалю Чорнобилінг.

У разі зацікавлення просимо вас реєструватися тут https://goo.gl/forms/5cyUwTYVxdYuCdsz1 або телефонувати 2-22-50, 050 353 11 35, контактні особи – Олена, Марина.

Сейчас 80 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua