04 – 14 січня 2019 року в Офісі підтримки громадських ініціатив ГО «Добросусіди» організовує благодійну барахолку «Різдвяне чудо».  

Мета - ми будемо збирати кошти для співробітниці дитсадка № 6 «Крунк» Наталії Мойсієнко. Гроші їй потрібні терміново, адже це рак. Операція у Наташі вже позаду, але попереду ще хіміотерапія. Нагадуємо реквізити рахунку 5168 7551 1297 8644 ПриватБанк Мойсієнко Наталія Василівна.

Як взяти участь у барахолці і допомогти Наташі? Звільніть свої комори та шафи від непотрібних речей! Це можуть бути картини, сувеніри, аксесуари, одяг, взуття, меблі, книги, жіночі прикраси, речі домашнього вжитку. Принесіть ці речі до Офісу підтримки громадських ініціатив заздалегідь або візьміть їх із собою у день відкриття чи закриття барахолки – 04 січня або 14 січня. Предмети повинні бути чисті, в доброму та, бажано, запакованому, за потреби готовому до транспортування стані.

У програмі барахолки:

04 та 14 січня о 19.00 відбудуться безкоштовні кінопокази. Ви зможете на великому екрані переглянути новорічну сімейну кінокомедію, яку оберете для показу шляхом голосування. Чай та кава є, печиво та попкорн беріть з собою за бажанням.  

14 січня о 18.00, закриття барахолки – аукціон «Елітний секонд-хенд». Ми запропонували славутицьким селебріті – добре відомим людям нашого міста - взяти участь у барахолці! На учасників аукціону очікує елітний секонд-хенд від славутицьких політиків, працівників культури, освіти, спорту. Так ми допоможемо Наташі й зберемо ще більше грошей, які так їй потрібні.

Режим роботи барахолки: з 04 по 14 січня з 9.00 до 18.00 з перервою з 13.00 до 14.00 барахолка «Різдвяне чудо» працює для усіх охочих придбати або продати щось.  

З усіх питань щодо участі у барахолці ви можете звернутися на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або за телефонами 2-22-50, 050 353 11 35, Офіс підтримки громадських ініціатив КП «АРР», Проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх).

Сейчас 119 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua