hram1Шановна громадо, дорогі Славутичани, брати і сестри!

25 років зростає наше прекрасне місто, як символ відродження і надії. Воно, як птах фенікс, повстало після страшної біди, яка не змогла перемогти людські бажання і сподівання.

Страшна Чорнобильська катастрофа забрала життя і здоров’я багатьох людей, але не змогла забрати віру. Люди, які будували Славутич - різної національності, різної культури, об’єднались вірою – вірою в перемогу, вірою в силу Духа, вірою в щасливе майбутнє.

Ми розбудовуємо наше місто, народжуємо все нові і нові традиції з метою створення достойних, добротних та комфортних умов життя для кожного славутичанина.

Не мало часу пройшло від народження ідеї до реалізації проекту монументально-художньої скульптури Білий Ангел Славутича. В основі композиції Білий Ангел, покриваючи своїми крилами все наше місто, опускається на купола храму, як символ благословення для всіх нас.

Основа духовності – це любов, а в основі любові – наша жертовність. Якщо ми стараємося будувати будинки і прикрашати їх, щоб вони були затишні та красиві, то чому ж ми не зможемо прикрасити те, що є основою нашого життя на майбутнє, на вічність

hramСьогодні ми наблизились до завершення будівництва Свято-Іллінського храму – нашої духовної скарбниці, яка, без сумніву, буде об’єднувати усі покоління славутичан, утверджуючи моральні та християнські цінності - духовність, людяність, віру, надію і любов.

Ми низько вклоняємось і дякуємо тим, хто своїм натхненням, старанною працею і молитвами допомагає спорудженню храму.

Вельмишановні дорогі славутичани! У нас є унікальна можливість, знову об’єднавшись разом, показати до чого приводить віра і добре серце, продемонструвати, що ми не лише збудували прекрасне місто, але ще й будуємо храми наших душ.

Закликаємо всіх долучитися до завершення будівництва храму і надати посильну допомогу від щирості своєї душі, вложити свою часточку в справу духовного відродження не тільки сьогодення, а й майбутнього.

Шлях до Храму - тернистий, але під силу нам його пройти!

З шаною та повагою

міський голова Славутича Володимир Удовиченко
настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Іоанн


Реквізити:
Українська Православна Церква
Свято-Іллінська церква
ПАТ «Банк «Київська Русь» м.Київ
Код банку 319092
р/р 2600390491001
Ідентифікаційний код 25566814

Источник: www.e-slavutich.gov.ua

hram2

Администратор сайта присоединяется к сказанному в обращении и призывает всех пользователей Slavutich Board положительно отреагировать на просьбу. SlavBoard уже внес свою скромную лепту в строительство Храма.

Только от нас зависит быть православному Храму в Славутиче или нет!


Результаты голосования на SlavBoard:
Количество голосов:  88
Первый голос:        16.06.2012 (13:08)
Последний голос:     22.08.2012 (15:17)
Готовы ли Вы материально поддержать строительство Храма в Славутиче?
Скорее НЕТ, чем да - 32 (36.4%)
Скорее ДА, чем нет - 23 (26.1%)
Сделаю это непременно! - 14 (15.9%)
Это не мое дело! - 10 (11.4%)
Подумаю - 9 (10.2%)

 

Результаты голосования на SlavBoard:

Количество голосов:  88

Первый голос:           16.06.2012 (13:08)
Последний голос:     22.08.2012 (15:17)

Вопрос:

Готовы ли Вы материально поддержать строительство Храма в Славутиче?

Ответы (не утешительные):

Скорее НЕТ, чем да - 32 (36.4%)
Скорее ДА, чем нет - 23 (26.1%)
Сделаю это непременно! - 14 (15.9%)
Это не мое дело! - 10 (11.4%)
Подумаю - 9 (10.2%) 

Комментарии (4)

с Божией помощью!!!!!!
Храм в славном городе Славутиче уже есть, и мне приятно вспоминать, что одними из первых оказали помощи в строительстве деревянного храма военнослужащие воинской части 3041 по охране ЧАЭС.
Протоиерей Иоанн постоянный гость на всех мероприятиях, которые проходят в воинской части и из его уст звучит постоянная благодарность.
А вот к местной власти можно высказать и мнение горожан.
1. Почему храм строят на окраине города, всегда закладывали первый камень для строительства храма, а затем вокруг и город строили.
2. Нет информации, за какие средства строят храм. Я лично знаю, что протоиерей Иоанн постоянно находит возможность встретиться на высоких уровнях с мужами нашего государства и просит о выделении средств на строительство храма. Есть инициативные горожане, которые помогают материально и духовно.
Я думаю, многие отзовутся, и общими усилиями мы достроим наш храм.

Храму быть в Славутиче.
Храму быть в Славутиче.
Авторизуйтесь для комментирования
Сейчас 76 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua