(Размещено администратором SlavBoard по просьбе автора)

БО - ЗОВ-Благотворительная организация по защите животных «ЗОВ» обращается к гражданам Украины с просьбой поддержать их богоугодное дело! В этот раз петиция обращена к руководству страны - Президенту Украины, Премьер-министру, министрам - экологии и природных ресурсов, внутренних дел, регионального развития, строительства и ЖКХ, юстиции, образования и науки, а также к гражданам Украины, к меру и жителям Славутича, т.е. к нам...

Президенту України 

Януковичу В.Ф.

Прем’єр - міністру України
Азарову М.Я.

Міністру екології та природних ресурсів України Проскурякову О.А.

Міністру внутрішніх справ України
Захарченку В.Ю.

Міністру регіонального розвитку,
будівництва та житлово - комунального господарства України
Темнику Г.П.

Міністру юстиції України
Лукаш О.Л.

Міністру освіти та науки України
Табачнику Д.В.

Меру міста Славутич Удовиченку В.П.


Звернення зоозахисного руху міста Славутич -
благодійної організації з захисту тварин «ЗОВ» (забери, обігрій, виховай)

Шановні громадяни України!
Шановні громадяни міста Славутич!

Громадськість міста Славутича проти порушення Законів України і має право захистити тварин від вбивства!

Живучи в XXI столітті в цивілізованій країні і прагнучи забезпечити собі і своїм дітям світле майбутнє, ми зобов'язані припинити культивування жорстокості до всього живого.

Благодійна організація з захисту тварин «ЗОВ» (забери, обігрій, виховай) повідомляє про жорстокі вбивства безпритульних тварин в місті Славутич Київській області (місто - супутник Чорнобильської атомної електростанції) шляхом отруєння 13.07.2013 року, 24.08., 25.08 та 26.08.2013 року, з метою швидко позбутися від їх присутності на вулицях міста.

Не кажучи вже про те, що знищення тварин є неефективним способом регулювання їх чисельності, від вживання тваринами кормів з доданим до нього отрутою вони вмирали у тривалих і жахливих муках на очах наших дітей біля дитячих майданчиків, на міському ринку, на залізничних коліях, повсюди, отруєних тварин знаходили в конвульсіях від болю , в той час як люди, які піклуються про них, стояли безпорадно поруч і намагалися хоч якось полегшити їхні останні хвилини в цьому жорстокому світі. Безпритульні тварини стали жертвами цього варварського і не вибіркового кошти вбивства.

До цих жахливих подій за часи існування організації «ЗОВ» були ще двічі такі події - це отруєння тварин в Чернігівському кварталі, в тому числі і домашніх тварин, та встановлення капкану в Тбіліському кварталі, але не дивлячись на те, що був відомий виконавець - мешканець міста Завгородній Олег, він залишився без покарання. Співробітники Славутицького МВ не приділяють належної уваги таким справам, тим самим знищують авторитет та довіру до органів внутрішніх справ.

Некомпетентність комунальних служб спричиняє нецільове використання бюджетних коштів, породжує насильство і спровокувало деяких осіб до розправ над тваринами в нашому місті - місті білого Ангелу, в місті, де існує

Повноцінний притулок для тварин повинний стати невід'ємною частиною інфраструктури міста Славутича. Притулок потрібний усім, тим,хто любить тварин, тим,хто не любить тварин та самим тваринам. У тварин залишається останній шанс - вижити, притулок їм дає цей останній шанс! Будемо добрішими не на словах, а на ділі!

Стерилізація здорових і гуманне умертвіння агресивних і невиліковно хворих тварин - ось що необхідно Україні, в тому числі і нашому місту!

У зв'язку з цим благодійна організація з захисту тварин «ЗОВ» вимагає:

  1. Від Президента України, Прем’єр - міністра України, від Міністерств України: екології та природних ресурсів, внутрішніх справ, регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України, юстиції, освіти та науки, від мера міста координаційних дій у сфері захисту тварин від жорстокого поводження, спільно з зоозахисними організаціями Держави, в тому числі, з благодійною організацією з захисту тварин «ЗОВ».
  2. Заборони на жорстоке умертвіння безпритульних тварин в населених пунктах України, в нашому місті Славутич з метою зміцнення моральності та гуманності суспільства (фото).
  3. Використання за призначенням бюджетних коштів, виділених на стерилізацію, на ветеринарне обслуговування, а також на гуманне умертвіння агресивних і невиліковно хворих тварин, відповідно до Закону України від 2006 року «Про захист тварин від жорстокого поводження».
  4. Відкритою і доступною для громадських та благодійних організацій та представників ЗМІ роботи всіх підрозділів, що виконують функції відлову, утримання та умертвіння тварин.
  5. Розцінювати пропаганду в ЗМІ жорстокості до безпритульних тварин, як неспроможність держави у вирішенні цих питань і цілеспрямоване нацьковування один на одного людей, які по - різному відносяться до безпритульних тварин.

Приєднуйтесь !
Підтримайте благодійну організацію «ЗОВ»!

Не мовчіть - мовчання і бездіяльність, байдужість породжує беззаконня і насильство по відношенню до тварин, а в майбутньому і до людей!

БО "ЗОВ"

 

 

Сейчас 88 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua