Мэр Славутича Удовиченко В.П.ЗАСУДЖУЮЧИ агресію російської влади, ганебну війну, розв’язану проти України, її народу, суверенності та незалежності країни, ВИСЛОВЛЮЮЧИ біль та занепокоєння за долю військовослужбовців, молодих людей, мирного населення, дітей, в яких відбирають найдорожче – життя, ЗВЕРТАЄМОСЯ до російського народу - зупинити розв’язану, приховану і неприховану війну, зупинити братовбивство, зупинити людську трагедію.

Усім вже відомо про присутність кадрових військових Росії та техніки на території України. Хто це може зупинити? У нормальних, цивілізованих, демократичних суспільствах необхідно сподіватися не тільки на тих хто знаходиться на вищих  щабелях влади, а і на народ, на громадянське суспільство. Тому що, саме народ і є джерелом влади.

Російський та український народи пройшли величезну спільну історію. Було дуже багато невдач, але разом з тим і великих перемог. І замість того, щоб об’єднати зусилля і сказати НІ війні, сьогодні весь світ стоїть перед загрозою Третьої світової війни. Не можна підтримувати ту біду, яка сьогодні прийшла на Україну. Кожного дня ми отримуємо вісточки про загибель військових, загибель невинних людей, і що, особливо жахливо, гинуть діти. Ніхто не повинен мати жодного сумніву: історія цього не пробачить. Не буде прощення нікому. Вона дасть оцінку усім дійовим особа і осудить все, що відбувається.

Сьогодні зрозуміло, як легко порушити відносини, як легко розпочати протистояння і навіть війну, і як неймовірно тяжко долати наслідки всього цього трагізму. Ця війна - дорога в нікуди, про це свідчить історична практика й досвід. Можна тільки уявити собі скільки пройде років, проживе поколінь, щоб відносини між російським та українським народами відновились і стали знову доброзичливими, братерськими, добросусідськими.

ТІЛЬКИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ І ДІЯМИМИ МОЖЕМО І ПОВИННІ ЗУПИНИТИ ВІЙНУ!

Україна зробила свій вибір. Щоб побудувати краще життя для кожного, хто проживає на цій благодатній землі, усі покоління українців, а особливо молодь, намагаються розбудувати Україну – країну величезного потенціалу, величезного ресурсу. І хто їм може це заборонити?

Україна підписала угоду про Асоціацію з ЄС. Це намагання не просто вступити до чергового якогось союзу, а підвищити рівень життя, який відповідатиме європейським стандартам, кращим досягненням у світі. Переконаний, що шлях, який пройде Україна, відкриє дорогу і великі можливості для громадянського суспільства і Росії.

Росіяни! Спільними зусиллями давайте зупинимо цю страшну війну і історія вам за це низько вклониться. Розуміємо, що зробити це сьогодні не легко, але можливо. І свята місія людства, святий обов’язок цю можливість використати.

З надією на взаємопорозуміння та здоровий глузд.
За дорученням депутатів міської ради
Міський голова Славутича,
президент ВГО «Клуб мерів»,
член Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи,
д.е.н., професор В.П. Удовиченко
Сейчас 75 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua