Добро пожаловать на Блог SlavBoard - лучшее место для творческих людей, желающих высказать свои мысли вслух.
Среда, 18 Июль 2018
Размер текста
   

До уваги усіх зацікавлених осіб! Оголошено Відкритий конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича. Конкурс проводиться з метою створення та визначення єдиного візуального стилю міста бренду Славутича як втілення змістової, візуальної та словесної концепції бренду міста «Славутич – місто нових ідей».

Серед завдань конкурсу – формування позитивного іміджу міста, підвищення його туристичної та інвестиційної привабливості на всеукраїнському та міжнародному рівні; промоція культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

Переможець конкурсу отримує диплом та винагороду у розмірі 10 000 грн. Оргкомітет також залишає за собою право відзначити заохочувальними призами авторів конкурсних робіт за окремі елементи фірмового стилю.

Конкурс триває з 27 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року:

  • І етап:  з 27 грудня 2016 року  по 20 лютого 2017 року – подання конкурсних робіт.
  • ІІ етап: з 20 лютого 2017 року по 24 лютого 2017 року – півфінал для 5 (п’яти) конкурсних робіт, які набрали найбільше балів.
  • ІІІ етап: з 24 лютого 2017 року по 28 лютого 2017 року – фінальне оцінювання та визначення переможця.

Конкурсні роботи подаються до 18:00 20 лютого 2017 року. Результати півфіналу конкурсу (інформація про 5 (п’ять) конкурсних робіт, що стали півфіналістами) оприлюднюються 20 лютого 2017 року. Остаточні результати конкурсу оприлюднюються 28 лютого 2017 року на офіційному сайті Славутицької міської ради (http://e-slavutich.gov.ua/) та в засобах масової інформації.

Конкурс є відкритим за складом учасників. Учасниками Конкурсу можуть бути юридичні та фізичні особи (окремі особи, авторські колективи, рекламні агентства, креативні студії, дизайнери тощо). Участь у Конкурсі є безкоштовною. Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

Експертну підтримку Конкурсу надає робоча група з формування бренду міста Славутича  на чолі із Дмитрієм Корчаком. Організаційна підтримка конкурсу здійснюється Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

Для участі у Конкурсі необхідно до 20 лютого 2017 року заповнити реєстраційну форму за посиланням:

http://bit.ly/slavutychbrand_request

У разі зацікавлення умовами конкурсу, усім охочим, які напишуть на електронну адресу Конкурсу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з темою в листі «Творче завдання» на електронні адреси буде надіслане детальне Творче завдання (бріф) та докладний опис унікальних характеристик міста.

Конкурсні роботи з позначкою «Відкритий конкурс на визначення візуального стилю бренду міста Славутича» прохання надсилати або подавати на розгляд в електронному чи друкованому вигляді на адресу:

07100, Україна, м. Славутич, Центральна площа, 5, Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку»

Електронна адреса Конкурсу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Контактний телефон: +3804579-2-10-90

Пропонуємо ознайомитися із Положенням Конкурсу, що затверджене розпорядженням Славутицького міського голови № 204 від 26.12.2016 «Про Відкритий конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича».

Славутич – місто нових ідей. Бажаємо успіху усім конкурсантам!

(джерело: e-slavutich.gov.ua)

Теги ,
Сейчас 262 гостей онлайн
Hosting Ukraine

 

Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 218242822234
www.megastock.ru
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua