Добро пожаловать на Блог SlavBoard - лучшее место для творческих людей, желающих высказать свои мысли вслух.
Среда, 19 Декабрь 2018
Размер текста
   

06 грудня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з реалізації міської цільової Програми «Громадський бюджет участі м.Славутич на 2016-2020 роки», де були оголошені результати голосування за проекти Бюджету участі у 2018 році.

Всього до розгляду надійшло 26 проектів (загальна сума 4 456 181 грн.), в т.ч. 13 малих проектів (до 100 тис. грн.) та 13 великих проектів (до 300 тис. грн.). До голосування допущено 22 проекти, в т. ч. 12 малих проектів та 10 великих проектів.

Бюджет участі: голосування стартує з 12 листопада. Пропонуємо ознайомитися із змістом проектів

Шановні славутичани! Славутицька міська рада 22 червня 2018 року затвердила міську цільову програму «Громадський бюджет участі міста Славутича на 2016-2020 роки» у новій редакції. Програма має на меті сприяти удосконаленню діалогу між органами місцевого самоврядування м. Славутич з жителями, які проживають у межах м. Славутич, створювати умови для реалізації територіальною громадою права брати участь у процесі розроблення та ухвалення рішень щодо питань місцевого значення, покращенню інфраструктури м.Славутич та добробуту його жителів.

КП «Агентство регіонального розвитку» запускає у тестовому режимі новий веб-сайт http://investslavutych.arr.in.ua. Це сайт-супутник основного ресурсу Агентства http://arr.in.ua  і доповнення до сайту із Базою орендних площ http://rent.arr.in.ua

На новому порталі: ...

Фестиваль Чорнобилінг об’єднає мандрівників, авантюристів, фанатів урбексу, мистецтва та фотографії, любителів пост апокаліптичного світу та гео-кешингу у самому серці найвідомішого місця – Чорнобилі та Києві, Україна.

Основна сцена, з її міжнародною атмосферою, цього року розміщуватиметься у Києві, на ВДНГ, де ви також матимете змогу відвідати підземну пост апокаліптичну локацію, адже цього разу фестиваль проходитиме у співпраці із командою пост апокаліптичного фестивалю THE PIT. Це буде вдалий мікс цікавих семінарів, різноманітних заходів та розваг, фестиваль «Чорнобилінг» прийматиме більше 15 українських рок-, метал-, електронік-гуртів, а також, відомий словацький інді-гурт «Billy Barman». Окрім цього незвичного підземного місця з його анти-казино, танцполом, та храмом, відвідувачі зможуть прийняти участь у різних конкурсах, постріляти в тирі, розважитись на атракціонах, взяти участь у гео-кешингу чи спробувати екстремальні види спорту. Всередині павільйону на відвідувачів очікуватиме велика сцена, де виступатимуть різні гурти протягом усього дня. Будуть присутні окремі локації відведені під лекторії, зони чіл ауту, кінотеатр, тощо.

Дитяча технічна студія запрошує дітей та дорослих взяти участь у благодійній акції «Дитяча барахолка». Акція відбудеться 04 серпня 2018 року з 15:00 до 19:00 на дитячому майданчику напроти будинку за адресою Ризький квартал, 7.

Діти і дорослі зможуть продати, купити або обмінятися іграшками / книжками / журналами / гаджетами / відео іграми та ін.

16 лютого 2018 року відбувся 2-й Форум підприємців міста Славутича. У заході взяли участь 55 осіб – представники місцевого бізнесу, спеціалісти відділів та управлінь виконавчого комітету, депутати Славутицької міської ради. Організаторами Форуму виступили: виконавчий комітет Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та Славутицький міський фонд підтримки підприємництва у співпраці з Радою підприємців м.Славутича. Партнерами заходу стали КЗ «Кіноконцертний комплекс» та клуб «Manhattan».

Використовуючи  інтерактивний формат розподілу на дискусійні панелі підприємці міста презентували власний бізнес, озвучили нагальні проблеми у підприємницькій діяльності та обговорили можливі шляхи їх вирішення.

С 22-25 мая 2017 года фотографы агентства The Gate Agency Евгений Борисовский и Григорий Веприк работали с коллективом Чернобыльской АЭС. Главная цель проекта -- рассказать о жизни станции сегодня, через истории людей, которые там работают и скорректировать отношение населения к ЧАЭС с негативного к позитивному.

Славутицька міська рада у червні 2017 року затвердила міську цільову програму «Громадський бюджет участі міста Славутича на 2016-2020 роки» в новій редакції. Програма має на меті сприяти удосконаленню діалогу між владою і громадою, створювати та підтримувати повноцінний  громадський простір, активізувати місцеві ініціативи жителів Славутича, залучати громадськість до розподілу коштів міського бюджету для вирішення соціально значущих питань.

Бюджет участі це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю Славутича брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них. Будь-який житель міста мав можливість подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2017 року.

Міська програма «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2016-2020 роки»: подано 42 проекти на загальну суму 4 792 667 грн.

До уваги мешканців міста та авторів проектів програми Бюджету міських ініціатив! Офіс підтримки громадських ініціатив повідомляє про те, що етап подання проектів завершено 29.09.2017 р. Подано 42 проекти (30 – великих, 12 – малих) на загальну суму 4 792 667 грн. Всі охочі мають змогу ознайомитись зі змістом запропонованих проектів, які перейшли на стадію розгляду робочою групою на веб-сайті https://gromada.slav.gov.ua

Чеське весілля в українському стилі – це завершальна частина трирічного проекту MADE IN SLAVUTYCH, який мисткиня Катержіна Шеда реалізує в Україні з 2015 року. Сорок чотири мешканці міста Славутич поїдуть до Чеської республіки, в якій проведуть цілий тиждень. З 23 по 29 жовтня 2017 року вони відвідають Брно, Прагу та Їглаву, мешкатимуть у чеських та українських родинах. Мешканці Славутича стануть також гостями на весіллі чеської пари, яка прийме запрошення Катержіни Шедої і одружиться 25 жовтня у Брно.

Головна тема проекту MADE IN SLAVUTYCH – подолання кордонів і вирішення проблем, які з цим пов’язані. Тому авторка змусила мешканців міста, яке виникло після евакуації людей, що постраждали при аварії атомного реактору в Чорнобилі, щоб вони 3 червня 2017 року послали найбільшу групову заявку на візу до Чеської республіки, і таким чином потрапили до Книги рекордів Гіннеса.

Сейчас 61 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua