Добро пожаловать на Блог SlavBoard - лучшее место для творческих людей, желающих высказать свои мысли вслух.
Среда, 16 Январь 2019
Размер текста
   

Міська програма «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2016-2020 роки»: подано 42 проекти на загальну суму 4 792 667 грн.

До уваги мешканців міста та авторів проектів програми Бюджету міських ініціатив! Офіс підтримки громадських ініціатив повідомляє про те, що етап подання проектів завершено 29.09.2017 р. Подано 42 проекти (30 – великих, 12 – малих) на загальну суму 4 792 667 грн. Всі охочі мають змогу ознайомитись зі змістом запропонованих проектів, які перейшли на стадію розгляду робочою групою на веб-сайті https://gromada.slav.gov.ua

Чеське весілля в українському стилі – це завершальна частина трирічного проекту MADE IN SLAVUTYCH, який мисткиня Катержіна Шеда реалізує в Україні з 2015 року. Сорок чотири мешканці міста Славутич поїдуть до Чеської республіки, в якій проведуть цілий тиждень. З 23 по 29 жовтня 2017 року вони відвідають Брно, Прагу та Їглаву, мешкатимуть у чеських та українських родинах. Мешканці Славутича стануть також гостями на весіллі чеської пари, яка прийме запрошення Катержіни Шедої і одружиться 25 жовтня у Брно.

Головна тема проекту MADE IN SLAVUTYCH – подолання кордонів і вирішення проблем, які з цим пов’язані. Тому авторка змусила мешканців міста, яке виникло після евакуації людей, що постраждали при аварії атомного реактору в Чорнобилі, щоб вони 3 червня 2017 року послали найбільшу групову заявку на візу до Чеської республіки, і таким чином потрапили до Книги рекордів Гіннеса.

ЗОСя-2016

С 22 по 25 сентября 2017 года в Славутиче проходил 24-й Международный фестиваль детского демократии, телевидения, прессы и творчества «Золотая осень Славутича - 2017», главная идея которого: «Славутич - город новых идей». В рамках фестиваля состоялось множество конкурсов, один из них конкурс красоты, а точнее - шоу программа для молодежи "Мисс Золотая осень". Уже известны результаты конкурса (см. видео).

З 30 серпня по 1 вересня у місті Славутичі (Київська область, Україна) відбудеться з фестиваль CHERNOBYLING.

Сумна історія Чорнобиля відома всьому світу. 26 квітня 1986 року аварія, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції, назавжди змінила життя сотень тисяч людей. У лічені дні Чорнобиль і Прип'ять перетворилися в міста-примари, а 30-кілометрова Зона відчуження стала своєрідним символом страшної помилки і слугує постійним нагадуванням про найбільшу техногенну аварію в історії людства.

(Розміщено адміністратором SlavBoard за зверненням автора)

Сьогодні на адресу сайту SlavBoard.com.ua надійшов лист від Ірини Кременовської, учасника ІІ Международную конференцию INUDECO. Із задоволенням розміщую її звернення до містян Славутича.

Чеська мисткиня Катержіна Шеда у вівторок 11 квітня 2017 року домовилася з мером міста Славутич про остаточне формулювання рекорду, завдяки якому Славутич має потрапити до Книги рекордів Гіннеса – славутичани спільно спробують подати найбільшу колективну заявку на візу всіх часів! Крім того, з кожної сотні заявок буде відібраний один мешканець міста, який отримає офіційне запрошення з Чеської Республіки та покриття всіх витрат на проїзд і проживання.

Вівторок 11 квітня 2017 року, Славутич, мерія.

Теги , ,

До уваги усіх зацікавлених осіб! Оголошено Відкритий конкурс на створення візуального стилю бренду міста Славутича. Конкурс проводиться з метою створення та визначення єдиного візуального стилю міста бренду Славутича як втілення змістової, візуальної та словесної концепції бренду міста «Славутич – місто нових ідей».

Серед завдань конкурсу – формування позитивного іміджу міста, підвищення його туристичної та інвестиційної привабливості на всеукраїнському та міжнародному рівні; промоція культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу міста.

Теги ,

ЗОСя-2016

...Ребенок имеет право свободно выражать свое мнение; это право включает в себя свободу поиска, получения, передачи информации и идей любого рода независимо от границ в устной, письменной или печатной форме... ("Конвенция о правах ребенка", ст. 13).
 
В этой статье предствлены результаты конкурса Интернет-проектов, проводимого в рамках ХXІІI Международного фестиваля "Золотая осень Славутича – 2016". Данные заполняются по ходу поступления от участников. Результаты появятся 25.09.2016.

 

Сьогодні, 17 червня 2016 року в актовому залі Медико-санітарної частини №5 м. Славутича відбувся урочистий захід до Дня медичного працівника.

Зал був повний і ледве вміщував всіх. Було багато гостей, подарунків, подяк, грамот, пісень та теплих промов на адресу славутицьких медиків.

Все мы уже много лет жалуемся, что дорога от города Славутич до села Гута и далее по направлению к Микшуновке опасна не только для пешеходов и велосипедистов, но и для автолюбителей. Все потому, что дорога извилиста, сужена за счет земли на обочине, а на поворотах очень плохая видимость из-за зарослей кустарником.

По инициативе и при непосредственном участии группы активистов - представителей Славутичской городской организации СДПУ было организовано и проведено мероприятие по очистке обочины дороги. Заранее, от имени организации было направлено письмо мэру Славутича Фомичеву Ю.К. о согласовании наших действий и оказании содействия. Мэру идея понравилась, и он даже обещал выделить грейдер.

Теги , ,
Сейчас 76 гостей онлайн
Hosting Ukraine
Внимание! Использование материалов Slavutich Board разрешается только при условии ссылки на www.slavboard.com.ua