Личный кабинет - это Ваша приватная зона. Не передавайте третьим лицам свой логин и/или пароль.

Поширені запитання

Навіщо потрібна реєстрація?

Реєстрація на сайті SlavBoard необхідна для доступу до розміщення оголошень або зв'язку з особою, яка подала оголошення. Реєстрація є обов'язковою, лише для тих користувачів, які хочуть розмістити своє оголошення або зв'язатися з його автором. Реєстрація проходить в один етап – швидко та безкоштовно.

Докладніше читайте в розділах "Правила користування" та "Політика конфіденційності".

Як розмістити оголошення?

Нагадую, що розміщувати та публікувати оголошення можуть лише зареєстровані користувачі. Кнопка «Реєстрація» розташована ліворуч від кнопки «Подати оголошення» у верхній частині сайту.

Щоб розмістити та опублікувати оголошення вам необхідно натиснути на одну з кнопок «Подати оголошення», які розташовані у верхній частині сайту, праворуч або під меню категорій, ліворуч. Далі, якщо ви ще не реєструвалися, то натисніть кнопку «Ще немає облікового запису?» та зареєструйтесь. Якщо ви вже реєструвалися, введіть свої логін та пароль, пройдіть перевірку (встановіть галочку під написом "Я не робот").

Далі заповніть усі необхідні поля та закачайте зображення. Зверніть увагу на обов'язкові поля, позначені зірочкою (*). Поставте галочку навпроти напису «Я згоден з умовами та політикою конфіденційності», попередньо ознайомившись із умовами та натисніть кнопку «Опублікувати».

Щоб отримати додаткову інформацію про поле, наведіть стрілку «миші» на значок зі знаком питання (?).

Докладніше читайте у розділі "Правила користування".

У яких випадках можна і потрібно нарікати на подавця оголошення?

Кожен користувач, який зіткнувся з оголошенням, що розміщене з порушенням Правил користування сайтом та/або чинного законодавства, може і повинен подати скаргу.

Для цього вам необхідно на сторінці оголошення-порушника натиснути на кнопку «Поскаржитися» та заповнити відповідну форму або написати Адміністратору сайту короткий e-mail на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. При цьому обов'язково вказуйте номер оголошення-порушника.

Нагадаю, що забороненими оголошеннями вважаються дискредитуючі оголошення, хибні, образливі, загрозливі (сексуального) характеру, блюзнірські, непристойні, расистські, ксенофобні висловлювання, порнографію, пропаганду війни чи насильства, а також заяви, що порушують авторські права чи торгові марки.

А також ті, в яких користувач-порушник пропонує зброю, боєприпаси та інші товари або послуги, обіг яких заборонено або обмежено чинним законодавством Німеччини. Те саме стосується радіоактивних речовин, отруйних та вибухових речовин та інших хімічних речовин, небезпечних для здоров'я, до торгівлі органами та пропозицій ліків та медичних продуктів, заборонених у Німеччині або дозволених для продажу тільки через аптеки.

Докладніше читайте у розділі "Правила користування".