Личный кабинет - это Ваша приватная зона. Не передавайте третьим лицам свой логин и/или пароль.

Нижченаведені умови поширюються на проект «Славутицька дошка оголошень «Slavutich Board» (далі – «SLAVBOARD», «SlavBoard.com.ua», «Веб-сайт» або «Сайт»).

 

Загальні поняття

Славутицька дошка оголошень «Slavutich Board» — це веб-сайт, який можна знайти в Інтернеті за адресою www.slavboard.com.ua. Це платформа для публікації безкоштовних приватних оголошень.

Оголошення – це публікація, повідомлення про будь-що, самореклама або повідомлення, яке опубліковано зареєстрованим користувачем на сторінках веб-сайту.

Користувач - фізична особа, яка використовує діючу систему SLAVBOARD для виконання конкретної функції (публікація оголошення, зв'язок з іншими користувачами, заповнення форм зворотного зв'язку тощо). Поділяють два типи користувачів:

 • незареєстровані користувачі («гості») – звичайні відвідувачі веб-сайту;
 • зареєстровані користувачі – особи, які самостійно створили обліковий запис, заповнивши необхідну форму під час реєстрації на Веб-сайті.

Обліковий запис («профіль») — сукупність даних про зареєстрованого користувача, що зберігається в комп'ютерній системі, необхідна для його розпізнавання (автентифікації) та надання доступу до його персональних даних (профілю) та їх налаштувань.

Адміністратор – це особа, яка має доступ до панелі керування Веб-сайтом, в обов'язки якої входять різноманітні функції, що забезпечують коректну роботу, модерацію та регулярне оновлення Веб-сайту.

Персональні дані — це інформація про конкретну або ідентифіковану фізичну особу. Ви можете бути ідентифіковані як особа, якщо ви можете бути ідентифіковані безпосередньо (наприклад, використовуючи ваше ім'я) або опосередковано (наприклад, використовуючи ваш псевдонім, адресу електронної пошти) за допомогою інформації, яку ви передали.

 

УМОВИ КОРИСТУВАЧА

 

Шановні користувачі SlavBoard.com.ua!

Попередньою умовою розміщення оголошень на SLAVBOARD є прийняття нижченаведених умов.

Розміщення тематичних оголошень на веб-сайті здійснюється на умовах взаємної ввічливості та взаємної поваги безкоштовно, незалежно від того, які додаткові можливості використовуються або скільки оголошень розміщується, крім випадків, коли користувач самостійно не виявить бажання оплатити окремі послуги сайту (виділення оголошення, підвищення оголошення серед інших та ін.).

Ми готові прийняти у себе, зберігати, всіляко рекламувати та сприяти просуванню будь-якого Вашого оголошення рекламного чи інформаційного характеру, яке задовольняє нашим простим нижчепереліченим вимогам.

 

Реєстрація

Реєстрація на SLAVBOARD є обов'язковою тільки для тих користувачів, які хочуть розмістити своє оголошення або зв'язатися з особою, яка подала оголошення. Реєстрація проходить в один етап - швидко та безкоштовно.

Це можна зробити як окремо - через розділ меню «Реєстрація», так і при розміщенні першого оголошення. Забороняється вводити під час реєстрації помилкові дані. Не дозволяється реєструвати кілька облікових записів.

Адміністратор не зобов'язаний перевіряти особу користувача, який розмістив оголошення. Однак сервіс доступний лише користувачам старше 14 років. Якщо ви молодші, будь ласка, не реєструйтесь на SLAVBOARD. Зареєструючись на Веб-сайті, ви підтверджуєте те, що ви досягли вказаного віку або ваш вік більший за вказаний.

Реєструючись на веб-сайті, користувач заявляє про свою згоду з цими умовами та умовами захисту персональних даних (політикою конфіденціальності).

Для розміщення оголошення на сайті користувачеві необхідно надати деякі дані під час реєстрації, при цьому користувач погоджується на електронне зберігання та використання своїх даних Адміністратором у рамках проекту «SlavBoard.com.ua».

Якщо ви бажаєте закрити свій обліковий запис, зверніться до Адміністратора або видаліть його самостійно в розділі «Видалити профіль».

 

Текст оголошення

Ваше оголошення має чітко описувати вашу послугу або річ, яку ви хочете продати, купити, віддати в оренду або віддати задарма. Це допоможе вашим потенційним клієнтам/покупцям вибрати саме ваше оголошення для перегляду.

Користувач виконує розміщення оголошення від свого імені, самостійно та на добровільній основі.

Розміщене вами оголошення ні до чого, нікого не зобов'язує.

 

Як користувач, ви погоджуєтесь з такими пунктами:

 • ви знаєте, що всі ваші оголошення доступні кожному користувачеві мережі Інтернет.
 • ви самостійно несете відповідальність за всі оголошення, які ви публікуєте. При цьому ви гарантуєте, що контент, створений та опублікований вами, не порушує застосовне законодавство, що ви маєте право використовувати розміщені тексти, терміни та зображення або що ви використовуєте лише тексти та зображення, які ви створили самі.
 • забороняється публікувати дискредитуючі, хибні, образливі, непристойні, загрозливі (сексуального) характеру, блюзнірські, непристойні, расистські, ксенофобні висловлювання, порнографію, пропаганду війни або насильства, а також заяви, що порушують авторські права або торгові марки.
 • Користувач використовує лише ті тексти, зображення та відео, на які має необхідні права.
 • користувачеві не дозволяється використовувати оголошення, щоб заважати або дратувати інших користувачів.
 • форма «Зв'язатись з автором» (з іншим зареєстрованим користувачем) може бути використана лише з метою повідомити про пропозицію щодо розміщеного оголошення. Зокрема, заборонено надсилати повідомлення іншим користувачам з метою пропозиції товарів або послуг (за винятком випадків, коли це прямо запитується користувачем).
 • користувач, який розмістив оголошення, самостійно відповідає за свої контакти із зацікавленими людьми.
 • забороняється пропонувати зброю, боєприпаси та інші товари чи послуги, обіг яких заборонено чи обмежено чинним законодавством України. Те саме стосується радіоактивних речовин, отруйних та вибухових речовин та інших хімічних речовин, небезпечних для здоров'я, до торгівлі органами та пропозицій ліків та медичних продуктів, заборонених в Україні або дозволених для продажу тільки через аптеки. Забороняється пропонувати види тварин, що охороняються, або продукти з них.
 • забороняється розміщувати оголошення про сумнівний заробіток в Інтернеті та про кредитування.

 

Крім того, кожен користувач, який стикається з подібним контентом на Веб-сайті, зобов'язаний повідомити це Адміністратору, використовуючи кнопку «Поскаржитися».

Адміністратор залишає за собою право змінювати, додавати, видаляти частини оголошення (текст, фото, відео тощо) або оголошення користувача повністю, тимчасово або назавжди припинити його публікацію без попереднього повідомлення, якщо зміст оголошення суперечить законодавству та/або даним умовам.

 

Категорія

Текст оголошення повинен відповідати темі вибраної категорії. Завжди варто витратити трохи часу і пошукати найбільш підходящу категорію – у цьому випадку ваше оголошення напевно прочитає той, кому воно адресоване.

Адміністратор залишає за собою право переміщувати оголошення, які, на його думку, не відповідають вибраній категорії.

 

Розміщення фотографії та відео

З метою більшого інформування про оголошення, що публікується, користувачі можуть додавати фотографії та відео. При цьому фото- та відеоматеріали повинні відображати товар, описаний в оголошенні.

Зверніть увагу, що ви не володієте авторськими правами на зображення виробника та зображення, скопійовані в мережі Інтернет. Використовуйте лише власні фото та відео.

Адміністратор залишає за собою право змінювати або видаляти фото, які не відповідають тексту оголошення, суперечать законодавству та/або цим умовам.

Право користувача на редагування та видалення своїх оголошень

Зареєстровані користувачі можуть самостійно редагувати свої оголошення, продовжувати термін їх розміщення, додавати додаткові фото чи відеоматеріал, а також видаляти свої оголошення.

 

Розміщення оголошень про послуги

Користувачі, які розміщують комерційні оголошення про свої послуги, зобов'язані публікувати свої вихідні дані в тексті оголошення (податковий номер, номер ліцензії або свідоцтва, що підтверджують легальність діяльності тощо).

 

Відгуки, питання та пропозиції

Користувачі, при необхідності, можуть поставити запитання Адміністратору сайту, внести свою пропозицію, написати відгук про сайт (використовуйте форму «Зворотній зв'язок»).

При цьому у відгуках необхідно вказувати достовірну інформацію про себе. Обов'язково потрібно вказати причину позитивного/негативного відгуку, намагаючись описати суть.

Адміністратор залишає за собою право редагувати або видаляти відгуки, якщо вони не відповідають цим умовам або викликають підозри. Відповідальність за відгук несе користувач, який його розмістив.

 

Термін дії оголошень

Всі оголошення розміщуються користувачами терміном – 7, 14, 21 або 30 днів на їх вибір. За три дні до закінчення цього терміну на електронну адресу користувача прийде автоматичне повідомлення про закінчення терміну дії оголошення. Якщо оголошення ще є актуальним, ви зможете продовжити термін його розміщення.

 

Відповідальність Адміністратора

Адміністратор не несе відповідальності за зміст та/або неправильну інформацію в оголошеннях користувачів, а також за технічно обґрунтовані затримки або збої в роботі сайту.

Всю відповідальність за зміст оголошень несе користувач, який опублікував оголошення, т.к. інформація розміщується користувачами самостійно.

Адміністратор також за жодних обставин не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати, що виникли внаслідок використання матеріалів сайту.

Адміністратор не несе відповідальності за актуальність, правильність, повноту або якість наданої користувачем інформації в оголошенні.

Претензії до Адміністратора щодо матеріального (збитки, збитки або витрати, що виникли внаслідок використання матеріалів сайту) або нематеріальних збитків, заподіяних використанням або невикористанням наданої інформації або використанням невірної чи неповної інформації, принципово виключаються.

Адміністратор не гарантує належної роботи, безперебійного використання або доступності веб-сайту в будь-який час. Особливо у разі відмови через форс-мажорні обставини. Користувач усвідомлює, що можуть виникнути проблеми, на які Адміністратор не може вплинути. Проте Адміністратор зробить усі спроби мінімізувати незручності за допомогою різних механізмів.

Користувач, який розмістив оголошення звільняє SLAVBOARD в особі Адміністратора від усіх претензій третіх осіб, які можуть виникнути у зв'язку з товарними знаками, зареєстрованими дизайнами, корисними моделями, патентами, авторськими правами та іншими правами інтелектуальної власності або, як правило, внаслідок юридичних порушень сторони користувача. Витрати, понесені Адміністратором, у зв'язку з відповідним правовим захистом та судовим переслідуванням щодо третіх осіб, несе користувач.

Користувач усвідомлює, що результати пошуку за тематичними оголошеннями та записами на SLAVBOARD у пошукових системах Інтернету не можуть бути видалені або змінені Адміністратором. Пошукові системи Інтернету здійснюють пошук змісту SLAVBOARD та відображають його на відповідних сторінках результатів пошукових систем Інтернету. Адміністратор не має жодного впливу на вміст, що там відображається, і не несе за це відповідальності.

 

Згода з правилами

Розміщуючи інформацію на веб-сайті SlavBoard.com.ua, ви автоматично погоджуєтеся з цими умовами та приймаєте на себе зазначені у них права та обов'язки, пов'язані з використанням Веб-сайту.

Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, будь ласка, не реєструйтесь та не використовуйте SlavBoard.com.ua.

Використання цього сервісу означає прийняття цих умов.

 

Пам'ятайте, що деякі користувачі, у тому числі відгукнулися на ваше оголошення, можуть виявити несумлінність щодо вас. Будьте обережні та завбачливі!

 

Застосовується законодавство України.

Якщо будь-яке положення цих умов виявиться недійсним, це не вплине на інше їхнє утримання. Неефективне становище має бути замінено становищем, найближчим за змістом і мети неефективного становища юридично ефективним чином. Те саме стосується будь-яких договірних лазівок.

Ці умови можуть бути змінені у будь-який час без попередження користувачів.